O Nas

Nasz sklep powstał z PASJI I MIŁOŚCI

PASJA

Rodziła się powoli, po tym kiedy wsiedliśmy na rowery po wielu latach przerwy. Chociaż nie były najwyższej jakości i jeździło się na nich ciężko, PASJA ogarniała nas coraz mocniej.

MIŁOŚĆ

Zakwitła nagle, wypełniła nasze serca i stała się siłą, która nas napędzała. Zaczęliśmy jeździć coraz więcej i więcej, by wreszcie stanąć na starcie pierwszego w życiu Maratonu MTB. To były wielkie emocje i wielkie szczęście po przejechaniu linii mety. Potem już poszło... Przejeździliśmy kilka sezonów, osiągnęliśmy spore sukcesy. Uruchomienie sklepu było tylko kwestią czasu i sytuacji na rynku. Nasz sklep skupia ludzi, dla których rower nie jest tylko środkiem transportu. Rower jest dla nas najlepszym przyjacielem, możemy na nim spędzić wiele czasu. Tak podchodzimy również do naszego sklepu, jest dla nas szansą na rozwój branży rowerowej w bliższej i dalszej okolicy. Jest szansą na to, że znajdą się wsród naszych klientów ludzie tacy jak my. Którzy za jakiś czas będą mogli powiedzieć o rowerach to samo, co dzisiaj mówimy my. 

Zapraszamy do nas, wybierzemy odpowiedni dla Was rower z głębi serca. Poradzimy jak z niego korzystać, aby służył jak najdłużej. Dobierzemy osprzęt i całą resztę wyposażenia. Będziemy Waszymi doradcami i serwisantami. Zajmiemy się wszystkim!

Nasze Sklepy

ROVELOVE Buforowa

ul. Buforowa 2
52-131 Wrocław

Kontakt: +48 504 988 099
Mail: sklep@rovelove.pl

Godziny Otwarcia
Poniedziałek - Piątek od 10:00 - 18:00
Sobota - 10:00 - 15:00
Niedziela - Zamknięte

ROVELOVE Orzechowa

ul. Orzechowa 46
50-540 Wrocław

Kontakt: +48 798 497 191
Mail: sklep@rovelove.pl

Godziny Otwarcia
Poniedziałek - Piątek od 10:00 - 19:00
Sobota - 10:00 - 15:00
Niedziela - Zamknięte