Polityka Prywatności

  1. Poprzez zalogowanie się sklepie internetowym ROVELOVE.pl klient wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych w bazie danych sklepu internetowego ROVELOVE.pl.

  2. Podanie danych osobowych jest elementem niezbędnym do zalogowania się i zrobienia zamówienia w sklepie internetowym ROVELOVE.pl. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, korygowania ich oraz zażądania zaprzestania ich wykorzystywania przez sklep internetowy ROVELOVE.pl.

  3. Dane klienta sklepu internetowego ROVELOVE.pl będą wykorzystywane tylko i wyłącznie dla celów realizacji zamówień oraz dokonywania statystyk sprzedażowych sklepu internetowego ROVELOVE.pl.

  4. Dane klientów są chronione przed dostępem osób trzecich i przechowywane w sposób uniemożliwiający osobom nieupoważnionym dostęp do nich zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883.

  5. Klient powinien chronić swoje dane służące do logowania się do sklepu internetowego ROVELOVE.pl (login i hasło) w taki sposób, aby uniemożliwić osobom trzecim dokonywanie zakupów w sklepie internetowym ROVELOVE.pl przy wykorzystaniu tych danych. Za zakupy dokonane w ten sposób sklep internetowy ROVELOVE.pl nie ponosi odpowiedzialności.

  6. Jeśli klient nie zgadza się z Polityką Prywatności zamieszczoną w sklepie internetowym ROVELOVE.pl, powinien zakończyć korzystanie ze sklepu internetowego ROVELOVE.pl.